Geriausių dovanų idėjos Mamos dienos progai

 

 

Mamos diena – tai ypatinga šventė, skirta pažymėti mūsų didžiulę pagarba ir meilę Mamoms visame pasaulyje. Tai metas atsidėkoti už jų nuolatinį palaikymą, meilę ir rūpesčio pilną širdį.

 

Pirmoji Mamos diena naujai mamai yra ypatingas ir neįkainojamas momentas, pilnas emocijų ir džiaugsmo. Tai metas, kai ji patiria neįkainojamą motinystės malonumą ir atranda naujus jausmus bei atsakomybę. Svarbu, kad ji jaustųsi patogiai ir pasiruošusi priimti naujus motinystės iššūkius. Turėti komfortiškus drabužius, pritaikytus žindymui, yra esminis aspektas, leidžiantis mamai mėgautis šiais brangiais momentais su savo kūdikiu. www.momiswow.lt siūlo platų komfortiškų ir funkcionalių drabužių asortimentą, padarytų su meile naujoms mamoms.

 

O štai puikus sąrašas dovanų idėjų mamos dienai! 🎁

 1. Rankomis austa lino ir vilnos skraistė, šalis arba kaklo mova. Apsilankykite Monika Sarte Instagram paskyroje čia ir atraskite nuostabių rankomis austų gaminių įvairovę.
 2. Personalizuotos šeimos figūrėlės – Išmėginkite individualizuotas šeimos figūrėles iš Etsy, kad sukurtumėte ypatingą akcentą savo namams.
 3. Prasmingos unikalios tapytos ant šilko idėjos – Sustiprinkite namų jaukumą su prasmingomis tapytomis ant šilko idėjomis iš Silky Lady Design.
 4. Keraminės lėkštės – Suteikite namams šiltumo su keraminėmis lėkštėmis iš Ceramicat.lt.
 5. @VIRVE line Marių kriauklės – Išsiskirkite virtuvėje su VIRVE line Marių kriauklėmis.
 6. Kvepianti Sapnų gaudyklė su Sapnų gaudyklės namų kvapu – Sukurkite raminančią atmosferą su kvepiantimi Sapnų gaudyklės namų kvapu iš Sirduke/Dovanos.
 7. Apyrankė BALANSAS – Padovanokite perlų ir piritų apyrankę iš My May Jewellery, primenančią apie laiko pusiausvyrą mylimiesiems ir sau.
 8. Rankų darbo nerta rankinė su Saulytės Varlytės austu diržu – Sukurkite stilingą ir originalų aksesuarą su Knit by Snit nerta rankine iš Saulytės Varlytės.
 9. Etnoraštais ar Čiurlionio paveikalais marginti krepšiai – Išsiskirkite su meniškais krepšiais iš Native.lt.
 10. Dovanų kuponas arba tiesiog fotosesija su mama – Suteikite prisiminimų dovaną su nuotraukų sesija iš Elžbieta Ju Photography arba pasirinkite dovanų kuponą.
 11. Kava, kavos rinkiniai, degustacijos – Suraskite puikų kavos rinkinį svetainėje Gday.lt.
 12. 50% parduodamų „Ruty design” unikalių kaklaraištukų – Apsilankykite Ruty tie ir atraskite stilingą ir originalų aksesuarą mamai.
 13. Paveikslas Mamai – Sukurkite džiaugsmą su kasdien džiuginančiu sielos akies paveikslu iš Akdirbtuves.lt.
 14. Šildyklė – Pasirūpinkite šiluma ir jaukumu su rankų darbo šildymo buteliuku iš Etsy.
 15. Žvakės ir žvakidės su gėlėmis – Sukurkite romantišką atmosferą su žvakių ir žvakidžių rinkiniu iš Lietuviskapreke.lt.
 16. Puiki alternatyva – papuošalai su augalais – Išreikškite meilę mamai su papuošalais su augalais iš Peledosdirbtuve.lt.
 17. Jaukus medvilninis rankų darbo chalatas – Leiskite mamai pasinerti į jaukų komfortą su medvilniniu chalatu iš Lietuviskapreke.lt.
 18. Lininiai krepšiai, vafliniai rankšluosčiai su išsiuvinėtu žodžiu „mama”– Sukurkite šiltą ir jaukų pojūtį su lininiais krepšiais ir rankšluosčiais iš Keturios Kėdutės.
 19. Šilkinės skareles su prasmingu fraktalu – Padovanokite elegantišką dovaną su šilkinėmis skarelėmis su prasmingu fraktalu iš Laimes Kamertonas.
 20. Sojų vaško žvakė su palinkėjimu mamai – Suteikite namams švelnų ir kvapnų akcentą su sojų vaško žvake iš Kamkam.lt.

Sveikiname visas Mamas šios ypatingos dienos proga! Jūs esate nepakeičiamos, mylimos ir vertinamos kiekvieną dieną. Ačiū, kad esate su mumis! 🌸

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę