Apie mus

Aš esu MAMA. Kuri pati ilgai ieškojo tinkamo sprendimo sau ir savo mažyliui - patogaus, stilingo ir praktiško. Todėl šiuo atradimu dalinuosi ir su Jumis.
Su linkėjimais, visoms WOW Mamoms.

Mūsų misija

Suteikti patogius, stilingus ir kokybiškus drabužius mamoms, kurios maitina savo kūdikius. Siekiame padėti mamoms jaustis patogiai ir pasitikinčiai, tuo pačiu išlaikant jų asmeninį stilių

Mūsų vertybės

  1. Komfortas: Suprantame, kad drabužiai turėtų būti patogūs ir lengvai prieinami maitinimo metu. Todėl mes siūlome specialiai sukurtus drabužius su patogiais užtrauktukais, kurie palengvina maitinimą krūtimi.
  2. Stilius: Manome, kad mamytės nėštumo ir žindymo laikotarpiu taip pat gali jaustis stilingai. Todėl mūsų kolekcijoje rasite įvairių modernių dizainų, spalvų ir stilių drabužių, atitinkančių naujausias mados tendencijas.
  3. Kokybė: Svarbu, kad drabužiai būtų pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios išlaikytų savo formą ir spalvą ilgą laiką. Mes atidžiai atrinkome kokybiškas medžiagas, kad jūs galėtumėte džiaugtis mūsų drabužiais ilgą laiką.
  4. Patirtis: Norime, kad apsilankymas mūsų parduotuvėje būtų maloni patirtis. Mūsų draugiška komanda yra pasirengusi padėti jums pasirinkti tinkamus drabužius, atsakyti į klausimus ir užtikrinti aukštą aptarnavimo lygį
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę